Utolsó frissítés: 2020.07.03.

Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatói Tér

OLET

Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatói Tér

Az oldal támogatja a vakbarát felolvasóprogramok használatát.

Az oldalt eddig
látogató böngészte.
Látogatási tilalom feloldása

Figyelem

TISZTELT BETEGEINK ÉS HOZZÁTARTOZÓK

A Szent Imre Egyetemi Oktatókórház a látogatási tilalmat 2020. június 15-vel oldja fel az alább feltüntetett előírások hangsúlyozásával.

Az ajánlott látogatási idő munkanapokon 16:00 - 18:00 óráig, hétvégén és ünnepnapokon délelőtt 9:00 - 11:00 óráig és 16:00 - 18:00 óráig.

A Központi Intenzív Osztályon és a Kardiológiai Őrző Osztályon az ajánlott látogatási idő minden nap 08:30-08:50 és 16:30-17:30.

- A látogatás lehetőségét olyan módon szükséges megszervezni, hogy a látogató csak azzal a beteggel kerüljön 2 méteren belül távolságra 15 percen túl, akit meg akart látogatni (rokona, ismerőse).
- Csak egészséges személy látogathat fekvőbeteg szakellátást nyújtó egészségügyi intézményben fekvő beteget. A látogató maszkot viselni köteles.
- Amennyiben a beteg egészségi állapota és az intézményvezető rendelkezése lehetővé teszi, javasolt az intézmény kertjében történő találkozás, az egyes látogatók között a 2 méteres távolság betartása kötelező.
- Ha a beteg egyágyas vagy elkülönített kórteremben fekszik, akkor ott megtörténhet a látogató fogadása.
- Maximálni kell az egyidőben történő látogatók számát.
- Javasolt, hogy egyidőben csak egy-két családtag/ismerős látogassa a beteget.
- A betegek kaphatnak csomagot (élelmiszer, használati tárgyak, stb.).

.