Főoldal Szolgáltatásaink Fekvőbeteg ellátás Önálló Osztályok Neurológiai Osztály és Stroke "C" épület, II. emelet
Neurológiai Osztály és Stroke "C" épület, II. emelet

Osztályvezető főorvos: Dr. Szupera Zoltán tel.:(+36-1) 464-8634

Osztályvezető főnővér: Dr. Bodáné Kovács Marianna

Tel: (+36-1) 464-8729

Az osztály feladata az ellátási területéhez tartozó (XI. és XXII. kerület, Biatorbágy, Budaörs, Etyek, Herceghalom, Mány, Törökbálint) organikus neurológiai betegek osztályos kivizsgálása és kezelése. Kiemelt feladata a 14 éven felüli szélütésben, sclerosis multiplexben szenvedő betegek aktív ellátása.

A Neurológiai Osztályhoz kapcsolódóan több szakambulancia működik a „K” épület fsz. 32-33. rendelőkben (Cerebrovascularis, Epilepszia, Fejfájás, Parkinson, Sclerosis multiplex és Dementia szakambulanciák), amelyekre csak az osztály, illetve a területileg hozzánk tartozó ideggyógyászati szakrendelések orvosai utalhatnak közvetlenül beteget, ettől eltérő esetekben a beteg előjegyzéséhez a vizsgálatot kérő orvos és az osztály szakorvosa közötti megbeszélés szükséges.

Előjegyzés - beleértve a már a szakambulancián nyilvántartott, így annak ellátására jogosult beteg következő vizsgálati időponttal történő ellátását is - hétfőtől csütörtökig 9 és 13 között, pénteken 9 és 12 között Albert Sándorné asszisztensnőtől kérhető a +36 (1) 464 8778-as telefonszámon.

Klinikai Szakpszichológiai és Neuropszichológiai Szakambulancia („B” épület I. emelet 104-es szoba) igénybevétele a többi szakambulanciánál leírt módon lehetséges. Előjegyzés hétfőtől péntekig 8 és 9 között kérhető a +36 (70) 318 4796-os telefonszámon.

EEG-EMG-ENG Szakambulancia - beutaló és előjegyzés szükséges.

Előjegyzés rendelési idő alatt a (+36-1) 464 8792-es telefonszámon, illetve e-mailben.

Rendelési idő: H-Cs: 13-14 P: 12-13