Egyéb

1./ Klíma- és hűtőgép kezelő

„A Szent Imre Egyetemi Oktatókórház - (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója felvételt hirdet a Műszaki Osztályra a Gazdasági Igazgatóság állományába, klíma- és hűtőgép kezelő munkakörbe.

Foglalkoztatás jellege:                                            Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:                                             Budapest, 1115 Tétényi út 12-16.

Illetmény:                                                                 a Kjt. előírásai alapján, megegyezés szerint.

Munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

               -          klíma, - hűtő, - légkezelő berendezések üzemének felügyelete,

               -          szükség szerinti karbantartás, javítás elvégzése.

Feltétel:

              -          klíma, vagy hűtő és légkezelő berendezés kezelő OKJ végzettség

               -          büntetlen előélet.

Előnyök:

                -     klíma és légkezelő berendezés szerelő végzettség,

-     víz, gáz, fűtésszerelő végzettség.

Csatolandó:

             -    fényképes szakmai önéletrajz (kézzel írott formában is),

             -    képzettséget, végzettséget igazoló dokumentumok másolata,

             -     nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik.

Egyéb információk: az állás elbírálás után azonnal betölthető. Az állás betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Illetmény: a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései szerint.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. 11. 14.

Jelentkezési anyagokat a Szent Imre Egyetemi Oktatókórház címére, Kis Beatrix Judit gazdasági igazgató részére kell postai úton benyújtani a közigállás internetes portálon történő megjelenéstől számított 15 napon belül.”

2./ Épületgépész

„A Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója felvételt hirdet a Műszaki Osztályra a Gazdasági Igazgatóság állományába, épületgépész munkakörbe.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Budapest, 1115 Tétényi út 12-16.

Illetmény: a Kjt. előírásai alapján, megegyezés szerint.

Munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

-          a kórház területén lévő épületek nyomvonalas vezetékeinek felügyelete (víz, fűtés, klíma)

-          kisebb hibák megszüntetése

                 -          vizesblokkok szerelvényeinek javítása-cseréje

Elvárások:

-          épületgépész szakmunkás végzettség, vagy OKJ bizonyítvány

-          épületek karbantartásában eltöltött gyakorlat

-          épületgépészeti rajzok ismerete

-          egészségügyi alkalmasság

               -           büntetlen előélet

Csatolandó:

             - fényképes szakmai önéletrajz

             - képzettséget - végzettséget igazoló dokumentumok másolata

            - nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik

Jelentkezési anyagokat a Szent Imre Egyetemi Oktatókórház címére (1115. Budapest, Tétényi út 12-16.)  Kis Beatrix Judit gazdasági igazgató részére kell postai úton benyújtani a Közigállás internetes portálon  történő megjelenéstől számított 15 napon belül.”