Központi telefonszám

+361/464-8600

Utolsó frissítés: 2024.02.20.

díszítőelem

MOMOT

Magyar Obezitológiai társaság

díszítőelem

EESZT

Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatói Tér

díszítőelem

OLET

Online Lelki Egészség Tanácsadás

Széchenyi 2020

Az oldal támogatja a vakbarát felolvasóprogramok használatát.

Az oldalt eddig
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
látogató böngészte.
Egyéb

1. Központi Iktató- iratkezelő-irattáros
A Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója felvételt hirdet a Központi Iktatóba, iratkezelő-irattáros

munkakörbe egészségügyi szolgálati jogviszonyba.

Foglalkoztatás jellege:                                            Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:                                            Budapest, 1115 Tétényi út 12-16.

Illetmény:                                                                 az Eszjtv. előírásai alapján.

Főbb feladatok: iratkezelő-irattárosi feladatok ellátása.

Pályázati feltételek:

- érettségi,

- felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek,

- egészségügyi alkalmasság,

- büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

- iratkezelő-irattáros végzettség, vagy gyakorlat,

- egészségügyben szerzett tapasztalat.

Jelentkezéshez csatolandó:

- fényképes önéletrajz (kézzel írott formában is),

- végzettséget igazoló okirat másolata.

- hozzájáruló nyilatkozat, hogy a pályázatban foglaltak közölhetők harmadik személlyel és a pályázatban szereplő személyes adatokat a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 29.

Egyéb információk: Az állás elbírálás után azonnal betölthető. Az állás betöltéséhez 90 napnál nem régebbi (egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 2.§ (10) bekezdésének megfelelő) erkölcsi bizonyítvány szükséges.

A pályázati anyagokat Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) Dr. Bedros J. Róbert Ph. D. tanszékvezető c. egyetemi tanár, főigazgató részére kell postai úton benyújtani.

2./Telefonközpont; telefonközpont kezelő
A Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház - (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója felvételt hirdet a Telefonközpontba, a Gazdasági Igazgatóság állományába, telefonközpont kezelő munkakörbe.
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Munkarend: folyamatos 12-24-órás munkarend (műszakok: nappalos reggel 7 órától este 7 óráig, éjszakás este 7 órától reggel 7 óráig, délelőttös reggel 7 órától, délután 3 óráig)
A munkavégzés helye: Budapest, 1115 Tétényi út 12-16.
Illetmény: az Eszjtv. előírásai alapján, megegyezés szerint.
Munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:
- telefonközpontba beérkező és kimenő hívások kapcsolása,
- kimutatás vezetése az általa meghívott beszélgetésekről,
- telefax gép kezelése, fax üzentetek fogadása, küldése,
- tűz és katasztrófa esetén a katasztrófavédelmi szervezet riasztása,
- biztosítja a telefonkezelések titkosságának betartását
- rögzíti a rendszerben észlelt hibákat és szükség szerint hibabejelentést tesz a szolgáltatóknál.

Elvárások:
- 8 általános
- számítógép-kezelői ismeretek (WORD, EXCEL használata),
- jó kommunikációs készség,
- büntetlen előélet,
- egészségügyi alkalmasság.

Csatolandó:
- fényképes szakmai önéletrajz,
- képzettséget/végzettséget igazoló dokumentumok másolata,
- nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 23.
Egyéb információk: az állás elbírálás után azonnal betölthető. Az állás betöltéséhez 90 napnál nem régebbi (egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 2.§ (10) bekezdésének megfelelő) erkölcsi bizonyítvány szükséges.
Jelentkezési anyagokat a Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház címére (1115. Budapest, Tétényi út 12-16.) Kis Beatrix Judit gazdasági igazgató részére kell postai úton benyújtani a Közszolgállás internetes portálon történő megjelenéstől számított 15 napon belül.”