Utolsó frissítés: 2024.04.19.

Tájékoztatás ambulanciák működéséről

Tisztelt Betegeink!

A koronavírus járvány Magyarországon is észlelhető harmadik hulláma és az egyre magasabb covid-19 pozitív esetszámok miatt, a járványügyi rendelkezések részeként, 2021. március 11-től az alábbi járóbeteg szakambulanciáink és szakrendeléseink ideiglenesen szünetelnek:

·         Sebészeti Ambulancia, Érsebészeti Ambulancia, Bőrgyógyászati Szakrendelés, Reumatológiai Szakrendelés, Angiológiai Ambulancia, Lipidológiai Ambulancia, Endokrinológiai Ambulancia, Diabetológiai Ambulancia, Neurológiai Ambulancia, Hypertonia Ambulancia.

Az alábbi ambulanciák csökkentett óraszámmal működnek:

·         Szemészeti Ambulancia, Gégészeti Ambulancia, Kardiológiai Ambulancia.

A Gasztroenterológiai Szakambulancia a „K” épület harmadik emeletén csökkentett rendelési időben fogadja a betegeket.

Az előjegyzett betegek a későbbiek során telefonon értesítést kapnak új időpontjaikról!

Megértésüket köszönjük!