Angiológiai Profil

Profilvezető főorvos:  Dr. Kolossváry Endre László Tel.:(+36-1) 464-8600/1367 mellék

Bázis ápolási egység: B1. "C” épület I. emelet

Tel: (+36-1) 464-8766

B2 Ápolási egység vezető: Kónya-Tóth Gabriella

Az angiológia az artériák, a vénák, valamint a nyirokerek különböző betegségeinek, és azok kezelésének tudománya.

Az angiológus, feladata az erekkel összefüggő betegségek diagnosztizálása, annak  figyelemmel kísérése, ha szükséges gyógyszeres, vagy egyéb terápiával való kezelése.

Ha az egészségügyi probléma műtéti beavatkozást igényel, azt minden esetben érsebész végzi.

A műtétet követő rehabilitáció ismét az angiológus feladata.

Külön kérésre, térítés ellenében kiemelt hotelszolgáltatást is tudunk biztosítani.

A profil által működtetett szakambulanciák rendelési idejét és a tudnivalókat az alábbi linkre kattintva tekintheti meg.

Ambulanciák rendelési ideje