Főoldal Kórházunkról Tájékoztatás a Sürgősségi Betegellátó Osztály ideiglenes átköltözéséről
Tájékoztatás a Sürgősségi Betegellátó Osztály ideiglenes átköltözéséről

A Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház Sürgősségi Betegellátó Osztálya a folyamatban lévő felújítási munkálatok miatt 2022. április 14-én 0:00 órától ideiglenesen átköltözik a C épület földszintjére, így a Sürgősségi Ambulanciára érkező betegek számára a belépés a mentőportán át ajánlott.
A COVID gyanús és pozitív betegek fogadása a C épület 1. emeletén valósul meg, amelynek megközelítése szintén a fentebb említett módon a Sürgősségi Ambulancián keresztül történik.

Köszönjük szíves megértésüket!